הנהלת חשבונות (ממוחשבת) שוטפת לעסקים

בעקבות התפתחות הטכנולגיה המואצת בעשרות השנים האחרונות הבינו ברשויות המיסים שיש צורך לעבור ולעבוד בשיטה חדשה ומתקדמת יותר לשם הנהלת חשבונות יעילה ומהירה יותר. המעבר לשיטת הנהלת חשבונות ממוחשבת החל בתחילת שנות השמונים. דבר זה גרם להקלה עצומה בניהול הספרים ומנע טעויות רבות שהיו גם מנת חלקם של מנהלי חשבונות רבים וטובים.

בעבר הלא רחוק היה הרישום החשבונאי פעולה מורכבת ומסובכת מאוד. היום, בהקלקת עכבר אחת כמעט, יכול מנהל החשבונות לשלוף נתונים עדכניים, שנתיים או רבעוניים בכל רגע נתון ולסדר אותם בדוחו"ת שונים עבור הרשויות השונות.

הנהלת חשבונות ממוחשבת לעסקים ולעמותות מאפשרת היום לעקוב ולנתח נתונים כמו: מלאי, עובדים, ספקים, לקוחות - שאין צורך להגישם לשום גוף ממשלתי אך הם יכולים לשמש את בעלי העסק ככלי למינוף פעילותו.

ברוב הזמן, בעל העסק עסוק בפיתוחו, בשיווק ובניהול עובדים ולא תמיד יש לו יכולת לעקוב ולקטלג כל פעילות חשבונאית ולכן יש צורך לשכור איש מקצוע - מנהל חשבונות מיומן ומנוסה.

מה כוללת הנהלת חשבונות לעסקים?

הכנת דוחו"ת לביטוח לאומי

הכנת דוחו"ת למע"מ

הכנת דוחות למס הכנסה

הכנת משכורות

ועוד...

מנהל החשבונות משה כהן עורך הנהלת חשבונות ממוחשבת עם תוכנות חדישות. כאשר לקוח נעזר בשירותי הנהלת חשבונות של משה כהן הוא מבטיח לעצמו ניהול מהיר יסודי ומדויק של הספרים.

בעל עסק? עוסק מורשה או עוסק פטור? פנה עוד היום למנהל החשבונות משה כהן ובקש סיוע בהנהלת חשבונות ממוחשבת שוטפת לעסקים. צור קשר עוד היום.