הנהלת חשבונות (ממוחשבת) שוטפת לחברות ועמותות

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה המואצת בעשרות השנים האחרונות הבינו ברשויות המיסים שיש צורך לעבור ולעבוד בשיטה חדשה ומתקדמת יותר לשם הנהלת חשבונות יעילה ומהירה יותר. המעבר לשיטת הנהלת חשבונות ממוחשבת עבור חברות או עמותות החל בתחילת שנות השמונים. דבר זה גרם להקלה עצומה בניהול הספרים ומנע טעויות רבות שהיו גם מנת חלקם של מנהלי חשבונות רבים וטובים.

בעבר הלא רחוק היה הרישום החשבונאי פעולה מורכבת ומסובכת מאוד. היום, בהקלקת עכבר אחת כמעט, יכול מנהל החשבונות לשלוף נתונים עדכניים, שנתיים או רבעוניים בכל רגע נתון ולסדר אותם בדוחו"ת שונים עבור הרשויות השונות. הנהלת חשבונות ממוחשבת לחברות ולעמותות מאפשרת היום לעקוב ולנתח נתונים כמו: מלאי, עובדים, ספקים, לקוחות - שאין צורך להגישם לשום גוף ממשלתי אך הם יכולים לשמש את בעלי החברה ככלי למינוף פעילותה.

ברוב הזמן, בעל החברה או העמותה עסוק בפיתוחה, בשיווק וכדומה ולא תמיד יש לו יכולת לעקוב ולקטלג כל פעילות חשבונאית ולכן יש צורך לשכור איש מקצוע - מנהל חשבונות מיומן ומנוסה.

מה כוללת הנהלת חשבונות לחברות או עמותות?

הכנת דוחו"ת לביטוח לאומי

הכנת דוחו"ת למע"מ

הכנת דוחות למס הכנסה

הכנת משכורות

הנהלת חשבונות מלאה עד למאזן

ועוד...

מנהל החשבונות משה כהן עורך הנהלת חשבונות ממוחשבת עם תוכנות חדישות. כאשר לקוח נעזר בשירותי הנהלת חשבונות של משה כהן הוא מבטיח לעצמו ניהול מהיר יסודי ומדויק של הספרים.

בעל חברה או עמותה? פנה עוד היום למנהל החשבונות משה כהן ובקש סיוע בהנהלת חשבונות ממוחשבת שוטפת. צור קשר עוד היום.