מדריך לקבלת החזרי מס לשכירים בירושלים

החזרי מס לשכירים בירושלים

אם אתם שכירים, צאו מנקודת הנחה שלרובכם מגיע חזרה כסף מהמדינה – החזר מס. השכירים בישראל אינם חייבים בהגשת דוח שנתי למס הכנסה ולכן כדי לקבל כסף שמגיע לכם ממס הכנסה יש צורך לפנות למס הכנסה ולהגיש בקשה להחזר מס. במידה ואכן יש צדק בדברי העובד, מס הכנסה יחזיר לשכיר את ההחזר ישירות לחשבון הבנק לפי הוראות החוק.

החזרי מס בירושלים – האם גם אתם זכאים?

כמה שנים לאחור ניתן לבקש החזרי מס?

ניתן לבקש החזר מס שש שנים אחורה אבל במידה ואחד מבני הזוג עצמאי או בעל חברה אז הדוח השנתי מוגש למס הכנסה ממילא. כי עצמאי חייב לפי החוק לכלול בדוח השנתי שלו את הכנסותיו של בן הזוג. ולכן במקרה כזה שכיר יכול להגיש בקשה להחזר מס בשנים שלפני הנישואין ובכל מקרה לא יותר משש שנים אחורה.

בכל מקרה, לשם הגשת הבקשה נמליץ לכם לתאם פגישה עם מנהל חשבונות מירושלים, משה כהן. כל בקשה תבחן לגופה באופן ספציפי ובהתאם לקריטריונים. יחד עם משה כהן תעברו על מסמכי החובה שיש להגיש עם הבקשה להחזרי מס ולאחר מספר שבועות תקבלו הודעה שהתליך הסתיים והחזר המס יועבר ישירות ממס הכנסה אל חשבונכם הפרטי.

מה היתרון בהגשת בקשה להחזרי מס על ידי מנהל חשבונות בירושלים?

מנהל החשבונות משה כהן בקיא היטב בתחום המיסוי והוא ינצל את המקסימום של הטבות המס שמגיעים לכם לפי חוק.

בנוסף, לאחר קבלת ההחזר, אם הסתבר שנעשתה טעות על ידי מס הכנסה והוגש סכום נמוך יותר, יועצי המס יבדקו את חישוב פקידי מס הכנסה ויגישו תיקון בגין הטעויות שנעשו אם נעשו.

רוצים לבדוק אם מגיע לכם כסף בחזרה מהמדינה? פנו למנהל החשבונות משה כהן וצרו קשר עוד היום