הנהלת חשבונות בירושלים

תאריך פרסום: Mar 14, 2014 1:0:17 PM

משרד מנהל החשבונות משה כהן נמצא בין שכונת קרית משה לגבעת שאול הירושלמית בבנין משרדים בצמידות למגרש חניה מרווח. המשרד מטפל בעוסקים פטורים ,עוסקים מורשים, חברות בערבון מוגבל, עמותות והחזרי מס לשכירים.

הטיפול כולל פתיחת תיקים בכל המשרדים הממשלתיים (מס הכנסה, מס ערך מוסף, המוסד לביטוח לאומי, רשם החברות) וליווי וביצוע של כל דרישותיהם, כולל הנהלת חשבונות שוטפת, דוחו"ת שנתיים, הכנה של הצהרות הון לבעלי העסק, הנפקת תלושי שכר ועוד.

מנהל החשבונות משה כהן עוסק קרוב ל-20 שנים בהנהלת חשבונות. העקרונות המנחים שלו הם: יושר, אמינות גבוהה, דייקנות גבוהה ולמידה מתמדת של החומר המקצועי השייך לתחום כמו גם מענה מיידי ויעיל לפיתרון מהיר של בעיות שוטפות של לקוחותיו.

משרד הנהלת החשבונות בירושלים החשבונות משה כהן משרת לקוחות מתחומים מגוונים ובהם חברות שונות, עמותות, הקדשות, עוסקים פטורים ועוסקים מורשים בכל הגדלים. חלק מהעבודה השוטפת הנה קשר ישיר עם כל לקוח, בדיקה שוטפת של הוצאות והכנסות והתאמה של המקדמות במידת הצורך למשרדי הממשלה השונים בהתאם לשינויים הכספיים מעת לעת.

משרד מנהל החשבונות משה כהן נותן שירות בירושלים וסביבתה הקרובה. ניתן ליצור קשר כאן.

תחומי פעילות של מנהל החשבונות משה כהן

בפגישה הראשונה בין אם מדובר בעסק חדש ובין אם מדובר בעסק קיים תדונו עם מנהל החשבונות משה כהן בשאלות הבאות:

משרד הנהלת חשבונות בירושלים

משרד מנהל החשבונות משה כהן מחובר למחשביהם של משרדי מס הכנסה, מס ערך מוסף וביטוח לאומי ונמצא בקשר שוטף עם פקידי השומה בירושלים. משרד מנהל החשבונות משה כהן משרת לקוחות מתחומים מגוונים ובהם חברות שונות, עמותות, הקדשות, עוסקים פטורים ועוסקים מורשים בכל הגדלים. חלק מהעבודה השוטפת הנה קשר ישיר עם כל לקוח, בדיקה שוטפת של הוצאות והכנסות והתאמה של המקדמות במידת הצורך למשרדי הממשלה השונים בהתאם לשינויים הכספיים מעת לעת.

רוצים לפתוח חברה, עמותה או עסק חדש? פנו למנהל החשבונות משה כהן. צרו קשר עוד היום